Zaloguj się
< Wróć do strony Aktualności

29.08.2022

Zmiany wysokości limitów transakcji wykonywanych w systemie Express Elixir

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od dnia 1 września 2022 roku usługa EXPRESS ELIXIR będzie dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie dbając o bezpieczeństwo Państwa środków obniża dotychczas obowiązujące maksymalne limity jednorazowe i dzienne transakcji wykonywanych
w systemie Express Elixir, które od dnia 1 września 2022 roku będą wynosić odpowiednio:

  • dla Klienta Indywidualnego – 5 000 zł
  • dla Klienta Instytucjonalnego i Rolnika – 15 000 zł

UWAGA!
Jednocześnie dnia 1 września 2022 roku dla wszystkich klientów korzystających z bankowości elektronicznej eBSR oraz aplikacji mobilnej TuBSR zostanie ustawiony domyślny limit dla przelewów natychmiastowych Express Elixir na poziomie 500 złotych. Oznacza to, że począwszy od tego dnia będą mogli Państwo zrealizować przelewy natychmiastowe tylko do wysokości ww. limitu domyślnego.
Limit domyślny można zmieniać samodzielnie po zalogowaniu się do usługi bankowości elektronicznej eBSR (nie można tego zrobić w aplikacji mobilnej). W zakładce MÓJ PROFIL należy wybrać ZARZĄDZANIE LIMITAMI i wprowadzić indywidualny limit transakcji natychmiastowych, nie wyższy niż maksymalne limity jednorazowe i dzienne określone powyżej.
Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania systemu przelewów natychmiastowych w Banku znajdują się w zakładce „Więcej usług”.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług